anasayfa
Selda Grosle ve Tunç Boztepe Olayı Çözülüyor mu?

selda-grosle-ve-tunc-boztepe-olayinda-onemli-gelismeler1Avanos Derinöz mevkiinde bulunan bağevlerinde 2 Ağustos 2102 tarihinde akşam ailece yaptıkları pikniğin ardından arabalarıyla birlikte kaybolan ve o günden bugüne aradan geçen 7 aylık sürede bir haber alınamayan Tunç Boztepe ve Selda Grosle'nin aranmasına ''Müge Anlı ile Tatlı Sert'' programında devam ediliyor. Müge Anlı 8 Mart günü canlı yayında yayınlayacağı bir video ile olayı önemli ölçüde aydınlatacağını söyledi. Programın ilk dakikalarında kaybolma olayının özetine yer verildi. O gece neler olduğunu Selda Hanımın kızı ve eski eşi İsa Bey anlatıyor. 

İsa Bey Dabış adlı kişinin Sezai ile Bey ile olan ilişkilerini anlattı ve Dabış'ın her şeyi bildiğini söyledi. Küçük Kevser, "Anneannem, Tunç'un annemle ilişkisine karşı çıkmıyordu. İsa Bey ise kendisine Bahattin'in "Selda'yı öldür, kimse senden şikayetçi olmayacak. " dediğini açıkladı. Stüdyodaki Niyazi ve Kevser Hanım da İsa Beyi doğruladı. Daha sonra Kevser olayı anlattı. Kevser "Bağevine Sezai ile annemi barıştırmak için gidildi, annemin çantasında 65 Bin TL para vardı. Otururken dayımın gözü sürekli paralardaydı. Annemle dayım evi paylaşamadığı için anlaşamıyorlardı. Dayım gece eve gelmedi. Sabah kahvaltıyı birlikte yaptık. Dayım üstünü değiştirmişti. Dayım, annemin Mersin'e gittiğini söyledi. " Dedi. Annneanne ise parayı hiç görmediğini söyledi.

Niyazi ise Tunç'un Kevseri çok sevdiğinden hiç kimseye haber vermese bile Kevser'i arayacağını söyledi. Niyazi " Tunç abi Kevser'e çok değer verdiğinden görmesin diye yanında içkiyi bile pet şişeye koyarak içerdi." dedi.

Müge Anlı da " Balkonda içki içilmesinden rahatsızlık duyan birisi elinde rakı dolu bardakla dışarı çıkmaz." Dedi.

Yapılan konuşmalar daha çok Sezai Bey ve Dabış lakaplı Murat üzerine yoğunlaştı. Yeni çıkan bir bilgiye göre daha önce gece boyunca evde film izlediği söylenen Sezai Beyin geceyi dışarıda abisinin otelinde geçirdiği anlaşıldı. Küçük Kevser'in iddiasına göre de Sezai Beyi eve Dabış lakaplı Murat ve Sezai'nin yeğeni Burak bırakmış. 

Kevser Hanımın tutarsız açıklamaları üzerine olayı baştan itibaren yeniden anlatması istendi. Kevser Hanımda o geceyi baştan sona anlattı. Kendisini saf olarak niteleyen Kevser Hanıma Müge Anlı " Ben safım diyen insanların çok uyanık olduğunu düşünürüm. Kevser teyze ben senin o kadar saf olmadığını düşünüyorum." Dedi. 

Küçük Kevser'in bir diğer iddiasına göre de Sezai dayısı olay gecesi üzerinde olan kıyafetleri kova içerisinde suya bastırmış. Sabah kova içindeki kıyafetleri gören Kevser'i de orada uzaklaştırmış ve kıyafetleri bir torbaya koyarak götürmüş. Kevser "Kovadaki suyu döktüğümde kan renginde bir su gördüm" dedi.

Gelinen noktada annesine otelden geldiğini söyleyen Sezai Beyin o saatte diğerleriyle birlikte otelde ne işi vardı? sorusuna cevap aramaya geldi.

Bu arada son dakika gelişmesi olarak "Nevşehir Emniyeti önümüzdeki hafta olay yerinde ve belirlenen yerlerde yeniden detaylı aramalar yapacağını" açıkladı.

8 MART PROGRAMININ SADECE AVANOS BÖLÜMÜNÜ

KESİNTİSİZ REKLAMSIZ İZLE

 

» Yorum yok
Şu anda hiç yorum yok.
» Yorumu Gönder
Sadece üyeler yorum yazabilir
Lütfen giriş yapın veya üye olun!.
 
< Önceki   Sonraki >
Advertisement

Gezi Rehberi

Avanos'u Tanımak
Avanos Tarihi
Gezilecek Yerler
Haritalar
Görmeden Dönmeyin

AVANOS FORUM - SON YAZILAR

Konular
Okunma
Cevap
:Avanos (92) (3)
:Tahta (12) (2)
:Menderes (16) (2)
Yönetici Olabilirim (46) (1)
Daha Fazla Kategori Olabilir (8) (1)
Evlerin dış yüzeyinin taş kaplanmasında göze çarpm... (10) (1)
Saruhan Kervansarayı (18) (1)
Toplam Forum Konusu : 27 Toplam Forum Mesajı : 34

Avanos Türküleri

Giriş Formu

Kayıp Parola? Hesabınız yok mu? Kayıt Ol