anasayfa
Selda ve Tunç’un Kaybolmasına Sebep Ne?

selda-ve-tuncun-kaybolmasina-sebep-neAvanos Derinöz mevkiinde bulunan bağevlerinde ailece yaptıkları pikniğin ardından kaybolan ve o günden bugüne bir daha haber alınamayan Avanos’un kayıpları Tunç Boztepe ve Selda Grosle'nin aranmasına Müge Anlı İle Tatlı Sert programında devam edildi. Programa katılan her iki ailenin yakınları stüdyoda bulunmalarına rağmen 2 haftadır kayıp olarak aranan Fatma Top ve 3 yıla yakın bir süredir aranan Sinem Yurdanur’un cesetlerinin bulunması, katil zanlılarının da yakalanması nedeniyle Selda Grosle ve Tunç Boztepe olayı ile ilgili gelişmelere yer verilememişti. 

  Diğer gelişmeler nedeniyle ele alınamayan Avanos’un kayıpları dosyasına bugün devam edildi. Konunun ele alınmasına kaldığı yerden devam edilirken önceki yaşananların geniş bir özetine yer verildi.  Gelinen Noktada akla takılan en önemli soru kayıplar konusunda neden herkesin çelişkili açıklamalar yaptığıydı. Selda Grosle’nin oğlu Niyazi ise bugün en çok soruya muhatap olan ve adeta sorguya çekilen kişi oldu. Niyazi'nin daha önce annemin ve Tunç ağabeyimin başına gelenlerin inikamını almak için onlar kaybolduktan sonra yaptırdığım dediği dövmenin dikkatli bir izleyicinin gönderdiği e-mailden edinilen bilgiye göre kaybolma olayından 3 ay önce Facebooka koyduğu bir fotoğrafın altında yer alması var olan çelişkilere eklenen yeni bir çelişki oldu.

Stüdyodakiler dövme olayının üstüne fazlaca gidince Niyazi kolundaki dövmenin hikayesini uzun uzun anlattı.

Kayıp olayında anlaşılmakta zorlanılan konulardan birisi de aralarının hiç iyi olmadığı söyleninen Selda ve Sezai kardeşlerin neden bağevine birlikte gittikleri oldu. Müge Anlı ‘’Avanos’ta onları tanıyan, konuştuğumuz hiç kimse buna anlam veremiyor. Hiç Kimse buna yorum getiremiyor.’’ Dedi.

Haftanın son  programının son dakikalarına Kevser Hanımın kızı Selda’dan çektiklerinden dert yanması, olanların nedeninin kızının düzensiz yaşamasından kaynaklandığını, insan içine çıkamayacak halde olduğunu ağlayarak anlatması damga vurdu.

Bu programda bugüne kadar konuşulmayan bazı gerçekler de ortaya çıktı. Tunç ve Selda’nın ailelerinin akraba olması ve Şükran Hanımın Hüseyin Beyin 2. eşi olması ve Tunç'’un Hüseyin Beyin ilk hanımından olması gibi.

Şükran hanımın üvey anne olmasına karşın Tunç’u öz çocuğum bildim, öyle sevdim öyle büyüttüm demesi Müge Anlı’yı duygulandırırken Şükran Hanımı sarılıp öpmesinin ardından Şükran Hanım Tunç ile ilgili bugüne kadar paylaşılmayan özel hayatına dair bilgiler paylaştı.

Programın sonunda hala aynı soru soruluyordu: Selda ve Tunç’un kaybolmasına sebep ne?

 

1 MART 2013 CUMA GÜNÜ PROGRAMDA KONUŞULANLAR

SADECE AVANOS'LA İLGİLİ BÖLÜMLER REKLAMSIZ TEK PARÇA OLARAK İZLEYİN

 

» Yorum yok
Şu anda hiç yorum yok.
» Yorumu Gönder
Sadece üyeler yorum yazabilir
Lütfen giriş yapın veya üye olun!.
 
< Önceki   Sonraki >